FOTO + VIDEO. Mikulášska kvapka krvi: V Rimavskej Sobote nás odmietli! V Košiciach nás privítali

Dámy a páni! Tento pondelok sa niesol v znamení červenej.

Aj napriek škandalóznemu správaniu zdravotníckeho personálu na čele s primárom príslušného oddelenia v Rimavskej Sobote naši kolegovia Pavol Poprocký a Gabriel Tima so svojou manželkou Jankou darovali tú najvzácnejšiu tekutinu na svete – krv.

Ale tam, kde nás prijali s otvorenou náručou. V Košiciach!

 

Splnomocnenec nášho sociálneho projektu už po 32-krát a Janka s Gabrielom sa do tejto dobročinnej aktivity zapojili po prvýkrát a Gabriel zároveň prekonal svoj strach z ihiel.

Aj o tomto je náš úspešný projekt. Neváhajte a pomáhajte spoločne s nami aj vy!

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Mikuláš svoju tohtoročnú púť započal vo Fiľakove. Nasleduje Strážske

————————–

Pavol Poprocký

Naša Janka. 🙂

Gabriel Tima

Hrdinovia týchto dní…

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds