Švec k lockdownu: Iba totálny hlupák robí tú istú vec niekoľkokrát tým istým spôsobom a očakáva…

K pripravovanému protiprávnemu lockdownu pre všetkých, bez rozdielu, sa vyjadrila už aj Zuzana Čaputová, tak svoj názor vyslovím aj ja.

Koľko lockdownov sme už na Slovensku mali? A ich výsledok? Zničená ekonomika, obrovské množstvo pozatváraných prevádzok a skrachovaným slovenských živnostníkov a podnikateľov (hlavná vec, že sa darí bankám a nadnárodným obchodným reťazcom), obrovské tragédie sociálne, ale aj ľudské. A v konečnom dôsledku ešte silnejšia fiktívna pandémia, podľa tých ich čísel, ktorým väčšina Slovákov aj tak neverí.

Takže, čo s tým? Iba totálny hlupák robí tú istú vec niekoľkokrát tým istým spôsobom a očakáva iný výsledok. Treba normálne žiť, kto chce, nech sa testuje, rúškuje, očkuje a hlavne, nech sa ľudia, ktorých chytí vírus liečia hneď v zárodku. A nie ich posielať do nezmyselnej karantény a po 7, 10 alebo 14 dňoch sa uvidí. Tento postup je chorý!

Skúste to takto, Čaputová, Lengvarský a ďalší babráci, a uvidíte, že to naše spoločenstvo zvládne.

Pravdaže, protiprávne a nezmyselné lockdowny nerešpektujem a budem ich aj naďalej vedome porušovať, tak ako doteraz.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO. Katarína Boková: Čaputová neprišla na meno Slovensku. Opäť tliachala o „tejto krajine“

————————-

Sila. Hrdosť. Odhodlanie.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds