Organizovanej skupine vládnych ZLOČINCOV okolo Hegera a Matoviča poslanci vyslovili nedôveru. Švec reaguje

Dámy a páni. Použijem optimalizované stanovisko, ktoré som napísal pred niekoľkými dňami, pretože je stále aktuálne.

Je síce dobré a žiaduce, že organizovanej skupine vládnych ZLOČINCOV okolo Hegera, Matoviča, Kollára… slovenský parlament vyslovil nedôveru, ale bude veľmi dôležité, aby sa väčšina Slovákov spamätala a nepodporovala tých istých (možno väčších) hodnotových zločincov, len pod inými značkami. Pretože sa Slovensko nepohne z miesta.

Cieľom predseda nemôže byť povaliť vládu Hegera a vymeniť ju za vládu odídencov od Fica, napríklad za vládu Pellegriniho, Šimečku, Sulíka a spol., pretože aj Pellegrini a jeho komplici sú také isté hodnotové zlo (možno väčšie) ako Heger, Matovič, Remišová… , len marketingovo lepšie vyšperkovaní.

Náš štát slovenský potrebuje vládu hodnôt a zásad, vládu, ktorá bude presadzovať silný proslovenský program TU a nie vládu, ktorá sa hrdo prihlási k euroatlantickým dekadentným hodnotám.

Tešiť sa z toho, že vláde Hegera bola vyslovená nedôvera bez toho, aby ZLOČINCI aj reálne prišli o vplyv na dianie v našom štáte, je také… Pyrrhovo víťazstvo (formálne víťazstvo, ktoré v skutočnosti vo svojich dôsledkoch žiadnym víťazstvom nie je), s ktorým sa Slováci nemôžu uspokojiť.

Konečný cieľom musí byť postavenie súčasných vládnych zločincov pred spravodlivosť, aby pykali za svoje nezákonné kroky a závažné trestné činy, ktorých sa od roku 2020 na našom národe dopúšťali TU a dopúšťajú.

Žiadne kompromisy s protislovenskými elementmi. Nikdy a za žiadnych okolností!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————-

Prečítajte si tiež: Optimalizácia programu SHO: So subjektmi, ktoré sa hlásia k euroatlantickej orientácii si nemáme čo povedať!

—————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds