Optimalizácia programu SHO: So subjektmi, ktoré sa hlásia k euroatlantickej orientácii si nemáme čo povedať!

Dámy a páni. V týchto dňoch, okrem iného, pracujeme v našom hnutí aj na novelizácii programu Slovenského Hnutia Obrody.

Náš volebný program pre parlamentné voľby 2020 bol a je nadčasový, taká je pravda, ale situácia sa dynamicky mení a aj preto je nevyhnutné náš program optimalizovať. Môžeme vám garantovať, že pôjde o mohutne proslovenský program, ktorého cieľom bude návrat Slovenska na slovenskú cestu, o program, ktorý nebude mať konkurenciu. O program, v ktorom ponúkneme krátkodobú, strednodobú, ale aj dlhodobú víziu ukotvenia a rozvoja našej vlasti.

Odmietame infantilné euroatlantické bájky o slovenskej prítomnosti a pozeráme sa do proslovenskej budúcnosti. Platí a platiť bude zásada, že so subjektmi, ktoré sa hlásia k euroatlantickej orientácii si nemáme čo povedať!

Aby Slovensko slovenským bolo. O tom bude náš program. Jednoducho: Bude sa vám to páčiť.

Program začneme v priebehu budúceho roka postupne predstavovať širokej verejnosti. Každý rozumný a zodpovedný vlastenec sa má na čo tešiť.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: My sme to hovorili! Róbert Švec reaguje na rozhodnutie poslanca Miroslava Kollára nehlasovať za pád vlády

—————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds