Pavol Poprocký: Keď mladý slovenský vlastenec zachraňuje životy. Aj sfanatizovaným a agresívnym…

Mám 27 rokov. Tento týždeň som bol v Košiciach už po 34-krát pomôcť s tým, čím by mal pomôcť každý zdravý človek bez mihnutia oka – krvou.

Áno, krvou, ktorá môže zachrániť aj práve toho liberála pojašeného, ktorý ma za tých už vyše 9 rokov môjho nezištného darcovstva neraz a bezdôvodne onálepkoval prívlastkami ako „fašista“, „dezolát“ či po novom už aj „agent Kremľa“. Nebudem konkrétny, lebo takých ľudských hyen a poväčšine aj ľudských trosiek už bolo dosť, ktoré sa znížili a dodnes sa znižujú k tomu, že vás napádajú len preto, lebo na svet nazeráte inou – realistickou optikou a nebojíte sa pomenovať veci pravými slovami, a šíriť tak objektívnu pravdu. Znižujú sa dokonca k vyhrážkam či tomu, že vám spravia zo života peklo, v tom lepšom prípade.

Fajn, prijímam hodenú rukavicu. Ja sa zlých ľudí nebojím. A budem s nimi bojovať. Ale nie ich zbraňami – tými sa časom skolia oni sami. Ale dobročinnosťou, pretože zlo neporazíte zlom, ale práve takýmito skutkami, ktoré sú zhmotnením vášho vnútra, vašej duše i mysle, a ktoré vnášajú do rozhádanej spoločnosti zmier a do pochmúrnych dní nádej, že ľudskosť v pravom-pozitívnom slova zmysle ešte stále žije.

Takže, všetci vy, ktorí ma z duše nenávidíte a najradšej by ste ma (aj keď sami neviete prečo) utopili v lyžičke vody: ste v pasci svojho vlastného sveta. Mňa vaše kvílenie nezastavilo, ani nezastaví. Pokračoval som a pokračovať budem v tom, čo som s kolegami zo Slovenského Hnutia Obrody započal a robím, pretože nielen čas a vývoj rôznych spoločenských situácií nám dáva za pravdu, ale taktiež aj ľud slovenský, ktorý opäť zocelíme v jedno. Silný, hrdý, odhodlaný a sebavedomý národ!

A môžete od toho vášho jedu a tej žlče, ktorú okolo seba prskáte ako besné psy, aj puknúť. Nám sa to podarí, pretože sme na strane dobra.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec reaguje na pripravovaný nový vzhľad policajných áut: Aký šéf polície, také policajné autá!

————————-

Pavol Poprocký. Sila. Hrdosť. Odhodlanie. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds