FOTO: Mesiac detí v projekte Staráme sa úspešne pokračuje aj v starobylej Nitre

Štefan Polačik urobil minulý týždeň radosť piatim deťom z dvoch rodín v meste pod Zoborom.

V Nitre potešil najskôr rodinu, v ktorej vyrastajú a žijú dve menšie a tri väčšie deti. Mirke a Adamkovi v našom mene podaroval balíčky plné dobrôt, ktoré deťom z celého nášho projektu rozdávame a rozdáme… a pri akej príležitosti? No predsa pri príležitosti Mesiaca detí v projekte Staráme sa.

A radosť sme rozdávali aj Jasmínke, Bianke a Tobiasovi. Akí sme? Ďakujeme. 🙂

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Potravinová pomoc, balíčky pre deti, ale aj darovanie krvi! Aj taká je…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds