Pavol Poprocký: Svätostánky konzumu? NIE! Ďakujeme! Radšej podporíme našich ľudí slovenských

Čírou náhodou som si v nedeľu pozrel jednu „apokalyptickú“ reportáž na jednom z komerčných médií, v ktorej ukazovalo zábery preplnených parkovísk pred nákupnými centrami v Bratislave.

Vzniknutú situáciu preplnených parkovísk redakcia „spravodajstva“ automaticky pripísala tomu, že ide o vozidlá ľudí, ktorí sa odmietajú dať opichať experimentálnou gebuzinou a od pondelka 22. novembra sa má na nich vzťahovať akýsi „lockdown“. Taktiež sa na záberoch objavil aj jeden rozhovor s matkou a jej tromi deťmi, ktoré by podľa akýchsi nových choromyseľných pravidiel mali mať od pondelka vyšpáraný noštek predtým, ako vstúpia do nákupného strediska. Pravdaže za poplatok, čo si finančne zodpovedný človek nemôže dovoliť! Hlavne, ak zarába minimálnu mzdu či deti má viacej. Video k danej téme si môžete pozrieť TU.

Paradoxne, aj z tejto diskriminačnej politiky covidových zločincov možno vyťažiť a podporiť našich ľudí, ktorí si vážia slobodné rozhodnutia zákazníkov. Vyzývam teda Slovákov, aby svoje kroky nesmerovali k tzv. „momkám“ a potom do týchto svätostánkov konzumu, ale aby slobodne nakúpili v obchodíkoch našich ľudí, ktorí pochopili jeden zo zmyslov tohto koronašialenstva, vzpierajú sa mu a snažia sa zákazníkovi vyjsť v ústrety. Zákazníci tak nielen ušetria na čase v radoch na vyšprtanie nosných dierok, peniaze, ale pomôžu tiež prežiť tým, na ktorých sa vládna mafia poväčšine vykašľala – našim podnikateľom.

Našťastie, v mojom okolí je takých prevádzok dostatok a využívam ich služby. Obe strany sú spokojné a moje peniaze končia u ľudí, ktorí si ich nielenže zaslúžia, lebo si ma vážia, ale otočia ich doma, na Slovensku. A to je pre mňa oveľa viac, ako „mať všetko pod jednou strechou“.

Na záver tohto príspevku iba podotknem, že do dnešného dňa som dokázal fungovať bez jedinej paličky v nose a vybavil som všetko, čo som potreboval. Všetko je len o chcení a zbavení sa strachu a pohodlnosti, ktorá sa mnohým už pred fraškou, ktorú všetci žijeme, neraz vypomstila.

Takže, vykašlite sa na nové tričko s pochybnými nápismi a radšej si 20-krát zvážte, či sa kvôli nemu a iným nepodstatným a často predraženým veciam necháte vydierať testami či akýmsi opichávaním.

Nebojte sa, jedného dňa vás budú svätostánky konzumu prosiť, aby ste svoje peniaze išli minúť k nim, ale vtedy treba ukázať ten pomyselný prostredník, zostať nakupovať u našich, a dať im pocítiť, že aj v tomto roku urobili zo seba užitočných hlupákov, ktorých nebudete podporovať.

A vám, obchodníci slovenskí, dávam do pozornosti aj našu kampaň Bezpečný obchod TU.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

 ———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Ďakujeme za vašu dôveru. Naše videá si čím ďalej tým viac získavajú vaše sympatie

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds