SHO: Róbert Švec vyzýva policajtov a vojakov: Postavte sa na stranu pravdy a slobody

Dámy a páni! Udalosti posledných dní, a nielen tých, nútia každého zodpovedného a rozumného občana nášho štátu sa zamyslieť a najmä rozhodnúť sa, ako ďalej.

My v Slovenskom Hnutí Obrody a s nami tisíce statočných ľudí dlhodobo razíme cestu nenásilného občianskeho odporu, ktorý nám zaručuje Ústava SR. V našej politike budeme aj naďalej pokračovať, bez ohľadu na protiprávne zákazy a príkazy vládnych zločincov.

V týchto dňoch, ale pôjde do tuhého, pretože covidoví zločinci zvažujú, že experimentálnou gebuzinou opichajú celú populáciu slovenskú, bez ohľadu a nasilu. A to je hranica, za ktorú náš národ nesmie ustúpiť.

————————-

Pozrite si aj mediálny výstup z buntácie pouličnej v Novom Meste nad Váhom TU.

————————-

Touto cestou vyzývam policajtov, ale aj vojakov, aby nezasahovali voči demonštrantom, ktorí nebudú vyvolávať pouličné násilnosti, ale pokojným a vecným spôsobom budú v slovenských uliciach demonštrovať svoje – naše odhodlanie neustupovať vládnym darebákom.

Páni policajti a aj vojaci. V uliciach našich miest budeme aj za vás, vaše rodiny a vaše deti. Viem, že väčšina z vás sú naši ľudia, ľudia rozumní a zodpovední, a že ste tlačení príkazmi nariadených. Ale nespreneverte sa vášmu poslaniu: pomáhať a chrániť. Pomôžte nám zbaviť Slovensko vládnych zločincov a chráňte naše rodiny, naše deti, našu spoločnú vlasť, pred tými, ktorí ju dlhodobo ničia a humpľujú.

Máme jeden štát, je to naša spoločná domovina, spoločne zvíťazíme alebo… SPOLOČNE zvíťazíme. Inej cesty niet! Aj za vás, vaše rodiny a potomkov, páni policajti a vojaci slovenskí.

Autor výzvy Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO. Katarína Boková reaguje na výmysel vládnych psychopatov testovať 2-ročné deti

————————–

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds