Kampaň SHO: Otčina nás volá! Navštevujme BEZPEČNÉ OBCHODY a podporujme našich ľudí

Ešte stále sa mi premietajú udalosti posledných dní, ktoré sa stali v Prievidzi TU a potom aj v Piešťanoch, kde muži zákona zneužili svoje právomoci a vládni zločinci ich za to ešte ocenili a povzbudili do ďalšieho brutálneho napádania Slovákov, ktorí odmietajú hrať túto hru a nezmyselne sa dusiť s náhubkom na tvári.

V tejto súvislosti som takto protestujúcich Slovákov, nespokojných s nekompetentnými a nedemokratickými krokmi vládnej bandy, vyzvala TU, aby svoj protest pozmenili tak, že prestanú nakupovať v zahraničných reťazcoch a svoje ťažko zarobené peniaze minú v obchodoch, stánkoch , na trhoch, ktoré vlastnia našinci – teda Slováci.

Tak sa nielenže vyhneme zbytočnej polarizácii a stresu v spoločnosti a vyrazíme poskokovi covidových zločincov Hamranovi zbraň z ruky, ale zároveň urobíme to, od čoho sme boli, ako spotrebitelia, roky odnaúčaní. Nakupovať u Slovákov, dať zarobiť našim ľuďom a podporovať sa navzájom.

Z osobných skúseností viem, že väčšina majiteľov takýchto prevádzok vás nezamkne v prevádzke, nezavolá na vás kvôli absentujúcemu náhubku políciu, ale s úsmevom na perách vás obslúži presne tak, ako by to mal poctivý predajca a obchodník robiť.

Toto sú bezpečné obchody, pre ktoré sme s kolegami zo Slovenského Hnutia Obrody pripravili nálepkovú kampaň BEZPEČNÝ OBCHOD • Tu sa nemusíte báť šikany, ktorú si každý poctivý obchodník môže bezplatne stiahnuť TU, vytlačiť a umiestniť na sklo svojho výkladu, dverí, aby dal najavo svoju ľudskosť a to, že rešpektuje slobodnú vôľu svojich zákazníkov.

Aj toto je jeden z krokov do normálneho života. Tak ho poďme spoločne urobiť!

Autorka výzvy Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky rodinné a sociálne.

————————

Prečítajte si tiež: Projekt Štúrovci: Agent Sulík opäť dokazuje, že je v službách cudzích záujmov na Slovensku!

————————

Buďte ako Katarína Boková. Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds