Pomáhame už 9. rok. Zodpovedne a inteligentne

Cez víkend sme pomohli sociálne slabej rodine vo Svidníku. Špeciálne poďakovanie patrí Dávidovi a jeho priateľke zo Stropkova, ktorí do nášho úspešného sociálneho projektu Staráme sa prispeli sumou 50 eur a vďaka ktorým sa mohla spomínaná pomoc uskutočniť.

Za nás hovorí dlhoročná práca. Slovenským rodinám pomáhame už 9. rok. A budeme pomáhať aj naďalej.

Slovenské Hnutie Obrody, vďaka sociálnemu projektu Staráme sa, pomohlo a pravidelne pomáha viacerým rodinám na Slovensku postaviť sa na nohy. Počas návštev v rodinách, ktorých som sa zúčastnil, som mal možnosť vidieť spätnú väzbu v podobe vďačnosti za pomoc v núdzi, slzy v očiach a objatie. Týmito pár slovami chcem verejne podporiť Slovenské Hnutie Obrody a poďakovať sa hlavne za to, ako adresne a pravidelne pomáha sociálne slabým slovenským rodinám. Ďakujem. Konštatuje Pavol Zvarík.

Ak máte záujem pomôcť aj vy, ľubovoľný finančný príspevok môžete poukázať na číslo účtu Slovenského Hnutia Obrody: SK7665000000000020148117 a do správy pre príjemcu napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds