POZVÁNKA do Čakajoviec: Bez Slovenského štátu by nebola súčasná druhá Slovenská republika

Dámy a páni! Pozývame vás na oslavy tohtoročného Dňa slovenskej štátnosti.

Pri príležitosti výročia vzniku Slovenského štátu – prvej Slovenskej republiky (14.03.1939) sa slovenskí vlastenci stretnú v Panteóne slovenských dejateľov v Čakajovciach pri Nitre, v ktorom sa nachádzajú aj sochy významných Slovákov akými boli aj Anton Bernolák, Ľudovít Štúr, Andrej Hlinka, M. R. Štefánik, ale aj náš prvý slovenský prezident Jozef Tiso.

Deň slovenskej štátnosti tento rok oslávime v sobotu 19. marca od 16:00 hod.

Na slávnosť touto cestou pozývame predstaviteľov všetkých vlasteneckých subjektov (občianskych a aj politických) ako aj každého roduverného Slováka a Slovenku, aby sme spoločne ukázali celému Slovensku a svetu, že si vážime slovenské osobnosti a dôležité výročia v našich dejinách, bez ktorých by sme dnes nemali náš štát, druhú Slovenskú republiku a možno by sme dnes ako národ ani neboli.

Za silné a sebavedomé Slovensko!

————————-

Prečítajte si tiež: VÝZVA! Slováci Slovákom: Pomáhajme v prvom rade slovenským deťom, ženám…

————————-

Nálepky Jozef Tiso – najlepší slovenský prezident si môžete objednať TU. Zdroj obrázku: SHO.sk

 

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds