Projekt Štúrovci: Ďakujeme za vaše správne rozhodnutie hrdo sa hlásiť k bielemu dvojkrížu

Slovenky a Slováci. A je to tu. Projekt Štúrovci pre vás pripravil možnosť hrdo nosiť symboliku bieleho dvojkríža a tak verejne dať najavo, že MY sme tu doma.

Ako môžete získať jedinečnú mikinu z tvorivej dielne SHO? Jednoducho.

Ak sa rozhodnete finančne podporiť naše aktivity čiastkou 24 eur (príspevok, ktorý zahŕňa aj poštovné, platí pre Slovenskú republiku) my vám ako poďakovanie za vaše správne rozhodnutie pošleme spomínanú mikinu. K dispozícii sú pánske a aj dámske mikiny. 

Príspevok môžete poukázať na číslo účtu nášho o. z. SHO: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšete: DAR – mikina, vaše meno a priezvisko, veľkosť mikiny a poštovú adresu, na ktorú vám máme mikinu poslať.

Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám mikinu pošleme prostredníctvom Slovenskej pošty.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na sho@sho.sk

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Ďakujeme, že spoločne s nami šírite objektívnu pravdu. Najnovšie číslo…

————————-

Jedinečná a parádna. Ako všetko z tvorivej dielne nášho hnutia. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds