Pavol Poprocký: Zabezpečme a zachráňme najskôr nás, Slovákov! A až potom…

Tak, ako každý rok, tak aj teraz, v marci, sa začíname chystať na zimu. Pílime vysušené drevo, ktoré uvoľní miesto novému, surovému.

Mne za úlohu tentokrát pripadlo jeho ukladanie. Mám rád túto robotu, pretože pri nej zrelaxujem a prichádzam na nové myšlienky.

Zároveň som aj uvažoval nad tým, či sa Slováci pripravujú na nastávajúcu zimu, či rátajú s tým, že plyn (s vysokou pravdepodobnosťou) bude aj kvôli agresívnej protiruskej a nezodpovednej politike vládnych zločincov luxus, ktorý si nebudú môcť dovoliť alebo sa preberú až vtedy, keď im začnú vo vlastných obývačkách omŕzať palce na nohách.

Neviem, ako to bude, rád by som sa mýlil, no všetko tomu nasvedčuje, keďže mnohí Slováci spia hlbokým spánkom a dva roky sa im sníva covidový, a po novom aj ukrajinský „sen“, ktorým žijú.

Keď sa však zobudia, bude už neskoro a možno uvidia fatálne následky svojho podcenenia prípravy na svoje prežitie. Pravdaže, ak sa im dovtedy nezrastú očné viečka…

Majte pekný týždeň priatelia, a ak máte vo svojom okolí nejakých spáčov, buďte ich, aby mysleli na naoko vzdialenú, ale veľmi blízku budúcnosť, lebo je veľmi naivné si myslieť, že ich na jeseň a v zime zohrejú jedovaté slová vojnových štváčov z Úradu vlády SR a Prezidentského paláca.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Nebuď sviňa: Štefan Polačik podporil občianskych aktivistov v Nitre, pretože vlastenectvo…

————————-

Mgr. Pavol Poprocký pôsobí v okrese Rimavská Sobota. Vyštudoval Univerzitu Mateja Bela v Banskej Bystrici, odbor slovenský jazyk a literatúra. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds