POZVÁNKA do Hlohovca: Pokračujeme v buntáciach pouličných. Prečo? Pretože spoliehať sa…

Dámy a páni! Pokračujeme v buntáciach pouličných. Nasleduje Hlohovec. V nedeľu 7. augusta od 15:00 hod. na Námestí sv. Michala.

Postupne navštívime každé okresné mesto na Slovensku, pretože úlohou štátnikov je chodiť medzi vás a počúvať vaše názory. A vy budete mať ďalšiu šancu verejne a nahlas povedať svoj názor na súčasný marazmus v štáte slovenskom a navrhnúť aj riešenia…

Teplo, je vám teplo, Slováci? A bude vám horúco, ak budete ľahostajní k veciam verejným a nebudete bojovať za svoje práva, slobodu a dôstojný život. Pretože nikto iný tento zápas za vás nevybojuje! A spoliehať sa na to, že predsa sa len niekto nájde, je cesta rovno do pekla.

A ako prebiehali diskusie v jednotlivých slovenských mestách? Napríklad v Rožňave, Považskej Bystrici, Partizánskom, Nových Zámkoch, Žiari nad Hronom, Košiciach… Dozviete sa v zdieľanom odkaze TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: PONUKA pre devy naše slovenské. Projekt Štúrovci: Obliekajte sa ako hrdé Slovenky…

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds