PONUKA pre devy naše slovenské. Projekt Štúrovci: Obliekajte sa ako hrdé Slovenky…

Devy naše slovenské. Sľúbili sme vám dámske tričká s bielym dvojkrížom, nech sa páči. 🙂

AKO MÔŽETE ZÍSKAŤ TOTO JEDINEČNÉ TRIČKO?

Jednoducho. Ak sa rozhodnete finančne podporiť naše aktivity čiastkou 12 eur (príspevok, ktorý zahŕňa aj poštovné, platí pre Slovenskú republiku) my vám ako poďakovanie za vaše správne rozhodnutie pošleme spomínané tričko.

Príspevok môžete poukázať na číslo účtu SHO: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – tričko, vaše meno a priezvisko, telefónne číslo, veľkosť trička a poštovú adresu, na ktorú vám máme tričko poslať.

Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám tričko pošleme prostredníctvom Slovenskej pošty. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na sho@sho.sk

A pravdaže, k dispozícií sú aj pánske tričká TU. Ďakujeme že sa hrdo hlásite k bielemu dvojkrížu.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: Ľudia SHO sa zúčastnili Medzinárodného pochodu k pocte Milana Rastislava Štefánika

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds