Voľby 2022. Okres Nové Zámky. Jaroslava Samuelová: Prečo som sa rozhodla kandidovať?

Som bežná žena zo strednej vrstvy obyvateľstva, taká, akých je najviac. Nie je nás však veľa takých, ktoré chcú vstúpiť do politiky a aby som pravdu povedala, ani ja som v dávnejšej  minulosti nemala také úmysly.

Po tridsiatich rokoch čakania na lepšie časy, z ktorých už dvadsať pracujem v zahraničí, lebo ma k tomu dohnala dlhodobo veľmi zlá ekonomická situácia na Slovensku, ma už prestalo baviť robiť si ilúzie o lepších časoch a uvedomila som si, že ak si ich sami nevytvoríme, nikdy neprídu.

Prestalo ma baviť len komentovať a kritizovať ako je všetko zlé, ako by to malo, či nemalo byť. Je nevyhnutné priamo zasahovať do diania a nenechať to len v rukách tých, ktorí nás zadlžujú, ubíjajú a zotročujú.

Akákoľvek snaha  a úsilie z našej strany sú zbytočné, ak necháme zapredaných vlastizradcov ďalej rozhodovať o našich osudoch a životoch. Zmaria nám všetko, čo si  my sami horko ťažko krvopotne nadobudneme.

Rozhodla som sa kandidovať, lebo:

Nechcem , aby slovenskí občania boli nútení hľadať si prácu v zahraničí, ak chcú uživiť svoje rodiny.

Nechcem, aby sa k nám dovážali druho až treťotriedne potraviny zo Západu, zatiaľ čo naši výrobcovia potravín, ale aj iných výrobkov, sú systematicky celé roky len likvidovaní.

Nechcem, aby nám utekali lekári a sestričky zo zdravotníctva, učitelia zo školstva preč.

Nechcem, aby sa deti v školách učili prekrútené falošné dejiny pomocou, ktorých je v nich ubíjané národné povedomie.

Nechcem, aby sa na Slovensku rozmáhali pochybná liberálna ideológia, ktorá zasieva do našich detí a mládeže len pochybnosti o ich normálnosti.

Nechcem, aby nám vládne celebrity, či už tie „naše“ alebo iné a tlačili nám do hláv ich chorú predstavu „nevlastniť a byť šťastní“ a tak nás obrali o to čo nám zanechali naši predkovia alebo čo sme si sami vlastnou tvrdou prácou nadobudli. Ak veria tejto chorej predstave, môžu si ju aplikovať sami na sebe a vzdať sa svojich obrovských majetkov v prospech spoločnosti, ktorú po celé roky len vykorisťovali a okrádali. A tak môžu byť šťastní. Naše šťastie treba nechať v našich rukách, lebo ako sa hovorí, každý je strojcom svojho šťastia.

Nechcem, aby nás dusili svojou prehnanou „starostlivosťou“ o nás, ale naopak chcem, aby nás nechali dýchať a žiť.

Chcem, aby sme sa znovu vrátili ku svojim koreňom, znovu oživili naše krásne tradície, opäť vybudovali našu zničenú potravinovú sebestačnosť, ale aj sebestačnosť v iných oblastiach, aspoň tak, ako to bolo pred touto „skvelou liberálnou demokraciou“.

Chcem, aby sa naši ľudia mohli vrátiť z cudziny domov a našli doma pre seba uplatnenie a obživu pre svoje rodiny. Aby lekári zase uzdravovali ľudí, ako to bolo kedysi a nie ich len liečili, lebo biznis. Aby sestričky chceli pracovať doma v slovenských nemocniciach a ambulanciách, aby učitelia chceli učiť naše deti a aby bolo všade slovenských kvalitných ľudí dostatok. Skrátka aby sme mohli žiť doma a na takej úrovni akú si zaslúžime.

LEBO!  V deväťdesiatych rokoch povedal jeden popredný slovenský politik, že chce zo Slovenska vybudovať druhé Švajčiarsko a mnohí sa mu vtedy smiali, tak dovolím si milé Slovenky a Slováci po tých dvadsiatych rokoch strávených vo viacerých európskych štátoch, z toho tri roky som strávila vo Švajčiarsku a tri roky v Lichtenštajnsku, konštatovať, že inteligenčný a pracovný potenciál Slovákov je taký veľký, že my máme dámy a páni na oveľa viac.

Dokazujú to aj utajované vedecké poznatky o DNA Slovákov a hlavne výsledky práce Slovákov roztrúsených po celom svete a statočnosť, výdrž a odolnosť tých, ktorí po celé roky znášajú pokrytectvo a tyraniu väčšiny vlád od roku 1989 u nás doma, v našej vlasti. Videla som to a doteraz to denne vidím na vlastné oči. No aby sa Slovensku darilo a aby sa nám doma dobre žilo, to by sme museli mať národu oddanú vládu! A najlepšie aj všetkých zamestnancov v štátnej správe, aby Slovensko prekvitalo!

Až počas tých dlhých ťažkých rokov v cudzine som dokonale pochopila, ako veľmi je slovenský národ klamaný, potláčaný, ubíjaný a zotročovaný. Dialo sa tak a stále sa to deje, žiaľ hlavne vďaka úplatnosti všetkých našich doterajších vlád. A toto sa musí skončiť!

Pre toto všetko som sa rozhodla kandidovať, lebo je mi jasné, že z pozície opatrovateľky, ako jednotlivec môžem mať na tieto veci len malý, zanedbateľný vplyv, no som si istá, že z pozície verejného činiteľa, čo hoci aj len z tej najnižšej pozície, môžem mať ten vplyv už podstatne silnejší.

Preto si, milí priatelia, dovoľujem v týchto voľbách uchádzať sa o vašu priazeň. Nech nám Pán Boh pomáha a vyvedie Slovensko a náš národ z nebezpečenstva úpadku, zo skazy a zániku.

Vaša Jaroslava Samuelová, kandidátka na poslankyňu do Obecného zastupiteľstva v obci Maňa a zároveň aj kandidátka na poslankyňu do Nitrianskeho samosprávneho kraja za okres Nové Zámky.

————————–

Prečítajte si tiež: VOĽBY 2022. Poltár: V našom meste má SHO svojho kandidáta na poslanca a aj primátora

————————–

Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds