POZVÁNKA do Nitry: Aj v meste kniežaťa Pribinu a kráľa Svätopluka zaznie hlas slobody

Slovenky a Slováci! Pri príležitosti výročia narodenia Ľudovíta Štúra vás pozývame na ŠPECIÁLNU diskusiu ľudí SHO s vami, občanmi slovenskými.

Hlavný rečník podujatia bude Róbert Švec. S príhovorom vystúpia aj Štefan Polačik, Katarína Boková a Jaroslava Samuelová.

Na stretnutie s vami sa tešia aj Alžbeta Szénásiová, Daniela Fratričová, Pavol Poprocký, Svetana Angelová, Jaroslav Ščurka, Anton Ančic, Igor Panák a ďalší zástupcovia nášho hnutia.

Dámy a páni! Príďte slobodne diskutovať o veciach verejných. Budeme radi, ak budeme počuť aj váš názor.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO: Katarína Boková bola vypovedať na polícii! A Hamranovi poslala štipľavý odkaz!

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds