POZVÁNKA na Deň slovenskej štátnosti 2023: Na oslavu pozývame zástupcov všetkých proslovenských organizácií

Slovenky, Slováci, mládež naša…

Pozývame vás na oslavu výročia vzniku prvej Slovenskej republiky, ktorá sa uskutoční v nedeľu 12. marca o 15:00 hod. v Panteóne slovenských dejateľov v obci Čakajovce pri Nitre. V Panteóne, v ktorom sa nachádzajú sochy našich velikánov, vrátane sochy nášho prvého prezidenta.

Príďte spoločne s nami osláviť vznik štátu slovenského, ktorý zachránil náš národ pred roztrhaním susednými štátmi a zabránil fyzickej likvidácii nášho národného spoločenstva.

Svoju účasť na podujatí prisľúbil aj uznávaný slovenský historik Martin Lacko. Na oslavu pozývame zástupcov všetkých proslovenských organizácií: občianskych združení, politických subjektov, zástupcov Matice slovenskej, ale aj neformálnych iniciatív…

Aby Slovensko slovenským bolo…

Vaše Slovenské Hnutie Obrody. 

—————————

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Máme pre vás ponuku, Slovenky a Slováci, ktorá sa neodmieta

—————————

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds