Noviny Právo Národa: Zločinci okolo Hegera sa spájajú. Pochopia proslovenské sily nevyhnutnosť spolupráce?

Heger, Naď, Stančík, Budaj, Čekovský, Miroslav Kollár a ďalšie komické liberálno-demokratické postavičky predstavili svoj politický projekt Demokrati, ktorým chcú získať moc v našom štáte a pokračovať vo svojej politike robenia zo Slovenska nesvojprávnu kolóniu cudzích pánov.

Liberálno-demokratické sily sa spájajú, a preto je dôležité, aby proslovenské sily začali minimálne spoločne komunikovať, tak, ako tomu bolo aj v sobotu 4. marca v Alekšinciach pri Nitre TU. A spoločná diskusia proslovenských síl bude pokračovať 10. marca v Nitre.

Slovenské Hnutie Obrody jasne komunikuje svoju ponuku kolegom na národnej scéne: Spoločná kandidátna listina už existujúceho, hodnotovo pevne ukotveného politického subjektu, na ktorej budú zástupcovia nielen politických subjektov, ale aj občianskych iniciatív, formálnych, ale aj neformálnych, ktoré sa hlásia k slovenskému Slovensku.

Toto je naša priama a jasná ponuka a pevne verím, že proslovenské sily pochopia nevyhnutnosť spolupráce touto formou, pretože vytváranie nových subjektov alebo nejakých politických koalícií v tejto chvíli nemá význam, najmä z časového a finančného hľadiska.

Agendu spolupráce na proslovenskej scéne má v našom hnutí na starosti podpredseda Štefan Polačik, ktorého môžete kontaktovať mailom na podpredseda@sho.sk

 Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: STANOVISKO. Róbert Švec: Všetko čo robíme, pre vás robíme, Slováci

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds