POZVÁNKA. Verejná besednica slovenská už aj v Ružomberku: Nebojte sa, Slováci!

Dámy a páni. Po vydarenej dišpute verejnej v Trenčíne TU nasleduje ďalšia verejná diskusia SHO s vami, občanmi nášho štátu slovenského.

Tentokrát sa na vás teším v Ružomberku. Na diskusiu sme pozvali aj … (dozviete sa už čoskoro!), aby vysvetlil svoje kontroverzné správanie v slovenskom parlamente.

Stretneme sa v nedeľu 19. septembra o 15:00 hod. v Parku Jána Pavla II.

Svätý Ján Pavol II., priateľ Slovákov: Slovensko má veľkú úlohu pri budovaní Európy tretieho tisícročia. Dobre si to uvedomte! Je povolané ponúknuť svoj veľmi významný príspevok k pravému pokroku európskeho kontinentu svojimi tradíciami a kultúrou, svojimi mučeníkmi a vyznávačmi, ako aj živými silami svojich nových generácií. Slovensko je povolané ponúknuť Európe predovšetkým dar viery v Krista a svojej oddanosti Panne Márii.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Štúrovci: Tričká s bielym dvojkrížom sú symbolom aj nádeje. Obliekajte sa ako víťazi

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds