Predstavujeme vám náš úspešný tím. Martin Frivaldský: SHO mi úplne zmenilo život

Dámy a páni. Postupne vám predstavíme členov nášho úspešného hnutia. Dnes sa vám prihovára Martin Frivaldský, člen predsedníctva SHO.

Narodil som sa na prelome tisícročí v Žiline. Krátko po narodení sme sa s rodinou presťahovali do Galanty, kde aj momentálne žijeme. Mám ukončenú dopravnú priemyselnú školu v Trnave. Momentálne študujem automatizáciu na Žilinskej univerzite.

Už od mala ma rodičia viedli k pomoci druhým a to sa aj odrazilo v mojich činoch. Či to bola pomoc ľuďom v okolí, pomoc pri čistení okolia alebo pomoc pri obnove miestneho kaštieľa. Bolo pre mňa o to samozrejmejšie, že som si už od detstva uvedomoval, že to ako väčšina z nás žije, nie je pre mnohých ľudí samozrejmosťou. Možno aj preto som chcel po rokoch posunúť svoju pomoc na vyššiu úroveň.

V tom období som stretol Róberta Šveca a Štefana Polačika zo Slovenského Hnutia Obrody. Čo, ako sa časom ukázalo, mi úplne zmenilo život. Postupom času som videl čoraz väčší zmysel v práci pre Slovenské Hnutie Obrody.

Ak sa pýtate prečo, tak preto, lebo nehľadia na seba, ale na tých, ktorým treba pomôcť. Momentálne som regionálnym zástupcom SHO pre Žilinský kraj a mojím cieľom je, aby bol Žilinský kraj jedným z najaktívnejších krajov nášho hnutia.

———————–

Prečítajte si tiež: Stav nášho školstva: Reforma za reformou sa valí. A výsledok?

———————–

Predstavitelia SHO. Tretí zľava Martin Frivaldský.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds