Voľby 2020. SHO: Transparentný účet je vám už k dispozícii. Ďakujeme za každé jedno euro

Dámy a páni. O vašu dôveru vo voľbách 2020 do NR SR sa uchádza 25 politických subjektov. Podľa zákona, kandidujúci subjekt, v prípade, ak bude viesť volebnú kampaň, musí mať zriadený transparentný účet, z ktorého je povinný uhrádzať platby za volebnú kampaň.

K dnešnému dňu, politické subjekty, ktoré kandidujú do NR SR majú zriadené transparentné účty. Slovenské Hnutie Obrody bolo výnimkou a transparentný účet nemalo zriadený. Dôvod?

Na Slovensku otvárajú transparentný účet dve banky, a to Slovenská sporiteľňa a Fio banka.

Predsedníctvo nášho hnutia jednohlasne rozhodlo o tom, že Slovenské Hnutie Obrody nebude financovať cez poplatky banku, Slovenskú sporiteľňu, ktorá finančne podporuje zločineckú agendu LGBTI a dúhové pochody, tak ako v roku 2019, ktorých cieľom je rozklad tradičnej, normálnej slovenskej spoločnosti a preto sme o zriadenie transparentného účtu v Slovenskej sporiteľni nepožiadali.

Po 6. decembri 2019, kedy Štátna komisia pre voľby a kontrolu financovania politických strán oficiálne zaregistrovala naše hnutie do nadchádzajúcich parlamentných volieb, sme požiadali Fio banku o zriadenie transparentného účtu. Od dnešného dňa máme otvorený transparentný účet pre parlamentné voľby 2020 vo Fio banke.

————————

Prečítajte si tiež: Voľby 2020. Volebný program SHO: Kde na to vezmeme? Budeme revitalizovať a optimalizovať  

————————

Priatelia. Slovensko má v nastávajúcich parlamentných voľbách možnosť voliť proslovenskú alternatívu – Slovenské Hnutie Obrody, ktorého hlavnými prioritami sú zachovanie štátnej suverenity, tradičných morálnych, etických a rodinných hodnôt, ochrana národa, jeho identity, kultúry, zvykov a tradícií a hlavne ochrana a pomoc slovenským občanom. A to ako v sociálnej, zdravotnej, bezpečnostnej, právnej či kultúrnej oblasti. Každý jeden hlas je dôležitý, lebo mám hrozí vláda liberálov alebo nezodpovedných extrémistov.

Vieme ako riešiť problémy v zdravotníctve, školstve a aj v oblasti spravodlivosti.

Náš volebný program, môžete si ho prečítať TU, z veľkej časti vychádza z vašich podnetov, z vášho – nášho každodenného života, úprimnej snahy zmeniť smerovanie našej vlasti a hlavne, zo zdravého sedliackeho rozumu.

Pretože inak čaká Slovensko rovnaký, ba po prípadnom uchopení moci liberálmi ešte väčší marazmus ako prežíva dnes, pretože dané kruhy sú okrem pokračovania v súčasných korupčných praktikách štandardných politikov pripravené súčasnú spoločnosť ešte aj zliberalizovať a štát rozpredať a zapredať zahraničiu.

Reč je nielen o ďalších zbesilých privatizáciách a rozkrádačkách či „reformách“, rozumej likvidácii základných zákonov ochraňujúcich občanov, ale aj o zriadení amerických základní na našom území a prijatí nových promigračných a genderových paktov, ktoré sa zahraničným liberálnym kruhom doposiaľ do našej legislatívy nepodarilo pretlačiť.

Číslo nášho transparentného účtu: SK0383300000002101754329

Náhľad na náš transparentný účet si môžete pozrieť TU.

Slovenky, Slováci. Vopred vám ďakujeme za každé jedno euro, ktorým prispejete na našu volebnú kampaň. Slovenské Hnutie Obrody od roku 2004 pôsobí ako občianske združenie. Venujeme sa vlasteneckým a proslovenským, sociálnym, ekologickým aktivitám a vydávame aj noviny Právo Národa. Od 15. mája 2019 sme aj politickým hnutím. Za nás hovoria dlhoročné výsledky našej práce. Všetko čo robíme, pre vás robíme, Slováci.

———————

Prečítajte si: Róbert Švec: Poslaním SHO je slúžiť Slovákom, nášmu štátu a vlasti. A šíriť pozitívne vlastenectvo

———————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds