Róbert Švec: Poslaním SHO je slúžiť Slovákom, nášmu štátu a vlasti. A šíriť pozitívne vlastenectvo

Robert Fico a Andrej Kiska sú vo voľbách súperi. Aktuálne majú však spoločné to, že o voličov ich oberajú strany, ktoré používajú podpásové politické metódy. Voči Kiskovi sa snaží vyhraniť predseda OĽaNO Igor Matovič, ktorý upozorňuje aj na Ficove kauzy. Fico zároveň používa slovník a aj témy, na ktorých sa dlhodobo živia extrémistickí politici z radov ĽSNS.

Matovič vyčíta Kiskovi daňový aj pozemkový škandál a upozorňuje aj na kauzy Mariana Kočnera, ktorý je často spájaný s ľuďmi blízkymi Ficovi. Kočner je obžalovaný z toho, že organizoval vraždu novinára a jeho snúbenice.

Kiska šesť týždňov pred parlamentnými voľbami varuje pred fašistami a Ficom. Fico zase útočí na Kisku a poukazuje okrem iného aj na spôsoby Matoviča, ktorý sa často za každú cenu a s krikom snaží dostať do centra diania. Informujú médiá.

K prebiehajúcej volebnej kampani a celkovej spoločenskej atmosfére na Slovensku zaujal stanovisko Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody:

To, čo sa odohráva na slovenskej politickej poslednú dobu považujem za suterén nielen politiky, ale aj ľudskosti. Osočovania, slovník hodný putiky v Hornej Dolnej, ale aj vzájomné osobné útoky štandardných politikov sú na dennom poriadku. Pomaly už nikto nechce s ním spolupracovať a o tom, kto zostaví novú slovenskú vládu, lepšie povedané, kto ju nezostaví, sa dozvedáme už dnes z médií. Zdá sa, ako keby názor voličov, ktorí majú rozdať karty 29. februára, nikoho zo štandardných politikov a médií ani nezaujímal.

Predvolebná kampaň nie je, žiaľ, hodnotový zápas o tom, kto chce čo urobiť pre našu vlasť, ale zmenila sa na bitkársky ring, kde je všetko dovolené, tolerované a dokonca aj žiadané. A to aj podpásové údery a „kopance do rozkroku.“ A čím sú silnejšie, tým sú žiadanejšie. Je smutné sledovať, kam sa prepadla nielen politika, ale aj nastavenie slovenskej spoločnosti. Negativizmus hrá prím, pozitívne veci a aktivity sú terčom výsmechu, lebo dnes sa nenosí robiť pozitívnu politiku.

Ale ako sa hovorí: Pravda bude pravdou, aj keď ju bude šíriť iba jeden človek. A pravda je taká, kamaráti, že budúcnosť našej vlasti je v pozitívnej politike, v službe pre našich ľudí a pre náš štát, v úprimnej pomoci slabým a tým, ktorí našu pomoc potrebujú. A takú prítomnosť, ale aj budúcnosť bude aj naďalej presadzovať Slovenské Hnutie Obrody pod mojím vedením.

Z myšlienok Róberta Šveca ešte vyberáme:

Na štandardnú, agresívnu, negativistickú politiku sú tu štandardní politici a politické subjekty. My prinášame do slovenskej politiky alternatívu, nielen hodnotovú, ale aj alternatívu pokiaľ ide o aktivity a každodennú prácu pre vás, pre náš štát a národ. Prinášame pozitívne posolstvo, že politika nielen že by mala byť, ale ona musí byť o pozitívnych výstupoch, aktivitách a posolstvách.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec do nového roku 2020: Prajem vám veľa lásky, pokoja, pokory a zodpovednosti 

————————-

Budúcnosť našej vlasti je v pozitívnej politike, v službe pre našich ľudí a pre náš štát, v úprimnej pomoci slabým a tým, ktorí našu pomoc potrebujú.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Slováci v podobe SHO dostávajú nádej voliť podľa srdca. Slobodne

————————-

Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds