PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024: Budúcnosť je BRICS? Róbert Švec má v tom jasno…

Dámy a páni. Spolupracovať či nespolupracovať so štátmi BRICS? Na túto otázku, dámy a páni, existuje jednoduchá a logická odpoveď.

Slovenská republika ako členský štát hodnotovo dekadentnej EÚ sa musí už dnes pripravovať na to, že kolonizačná EÚ sa ekonomicky zrúti. To nie je o tom, či, ale kedy sa tak stane.

My Slováci sa musíme už dnes začať pripravovať na túto skutočnosť a začať robiť politiku, ktorú nám umožní ekonomicky prežiť zrútenie EÚ.

Takže, ÁNO, treba nadviazať ekonomickú spoluprácu so štátmi BRICS a pripravovať sa na budúcnosť.

A pokiaľ ide o tie táraniny typu, že takouto spoluprácou by sme podporovali agresorov a vojnových štváčov, tak odpovedám TAKTO: Ak chce byť niekto moralista, tak nech sa pozrie na to, koho dlhodobo darebácky liberálno-demokratický režim, ktorý dočasne vládne v našom štáte slovenskom ekonomicky podporuje. Veď západné štáty na čele s USA majú na svedomí také tragédie a vojnové zločiny nielen v dejinách, ale aj v súčasnosti, že na mieste liberálnych moralistov by som radšej tento argument ani neotváral.

Nám Slovákom musí ísť v prvom rade o to, aby naše národné spoločenstvo prežilo a aby občania nášho štátu žili dôstojne. A to bez ohľadu na to, čo na to povie skorumpovaný a dekadentný Brusel.

Nebojte sa občania slovenskí aktívne tvoriť naše dejiny v duchu zásady: Slováci v prvom rade Slovákom!

Politika Slovenského Hnutia Obrody pevne stojí a bude stáť aj na tejto zásade!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Tragické výročie v našich dejinách! ŠVEC vyzýva Fica: Nastal čas obnoviť…

————————–

Zdroj obrázku: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds