Róbert Švec: NAKA? To je ďalší chorý prvok na slovenskej scéne. TREBA ju…

Dámy a páni. Médiá informujú: NAKA v súčasnej podobe je podľa Šutaja Eštoka moloch, agentúru čakajú zmeny. Nevylúčil pritom ani možné zrušenie útvaru.

Konštatujem: Dlhodobo komunikujeme, že z NAKA sa stala agentúra na zastrašovanie vlastencov a na boj s politickou opozíciou. Treba ju zrušiť! Je to ďalší chorý prvok na slovenskej scéne.

Dievčatá a chlapcov z NAKA treba presunúť na kraje, aby sa venovali konečne tomu, čomu majú v prospech rozumných a zodpovedných občanov…

Pripomínam, že NAKA vznikla za vlády Smeru a bude veľmi symbolické, ak za vlády Smeru a jeho politického klonu Hlasu, aj zanikne.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Suverénna politika slovenská? Áno, aj so slovenskou korunou!

————————-

Zdroj obrázku: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds