PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024: Médiá opäť predvádzajú špinavú podprahovú manipuláciu

Aj v čase predvianočnom sa liberálne, ale aj alternatívne médiá venujú blížiacim sa prezidentským voľbám, robia rôzne prieskumy a uvažujú nad tým, kto bude možno kandidovať, kto by mohol kandidovať a kto už kandidatúru ohlásil.

Pravdaže Róberta Šveca a Slovenské Hnutie Obrody nespomínajú, akoby by sme neexistovali.

A pritom to bol práve Róbert Švec, kto ako jeden z prvých ohlásil, že sa bude uchádzať o post hlavy nášho štátu slovenského. Stalo sa tak v máji TU.

A symbolicky, 5. júla sme začali so zberom podpisov, a ak všetko pôjde podľa plánu, v januári splníme zákonnú podmienku a budeme mať vyzbieraný potrebný počet podpisov.

Dnešným článkom chceme opäť poukázať na špinavú podprahovú manipuláciu voličov zo strany väčšiny médií, ktoré už dnes hovoria o tom, že voľby sa pravdepodobne rozhodnú medzi Ivanom K. a Petrom P., pričom Peter P. ešte ani neohlásil, že bude kandidovať. A tak ďalej…

Takže, dámy a páni z médií rôzneho typu. Ešte raz vám dávame aj touto cestou na vedomie, že Slovenské Hnutie Obrody postaví do prezidentských volieb svojho kandidáta a bude ním Róbert ŠVEC.  

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO: POZOR! Pellegrini chce pumpovať milióny do Globsecu. Švec mu odkazuje TOTO…

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds