VIANOCE 2023: Ježiško obdaroval aj mladých a úspešných športovcov v okrese Nitra

Kamaráti. Stále sme v pohybe a pomáhame. Tak je to správne, tak to má byť.

Vo štvrtok sme navštívili rodiny v okrese Nitra. V obci Zbehy pri Nitre vyrastá mimoriadne nadaný futbalista René.

Do rodiny sme zaniesli vianočný nákup: ovocie, kapustu, šošovicu, jogurty, mlieko… a aj obedové menu, ktoré rodinám venovala reštaurácia Nitrawa pub (ďakujeme Erik).

A Ježiško obdaroval Reného aj mikinou s najkrajším znakom na svete – bielym dvojkrížom (ďakujeme Pavol z Poltára). René sa snaží v škole a aj voľný čas rozumne využíva, rozhodne si dar zaslúži.

A v nitrianskej mestskej časti Klokočina vyrastá ďalšia športová hviezda. Tobias sa venuje hokejbalu.

Do rodiny sme zaniesli vianočný nákup a tiež chutné obedové menu z reštaurácie Nitrawa pub.

A aj v tejto rodine Ježiško obdaroval Tobiasa mikinou s najkrajším znakom na svete – bielym dvojkrížom. Tobias si taktiež dar rozhodne zaslúži, pretože z neho vyrastá rozvážny a úspešný mladý muž.

Dámy a páni. Ešte stihnete urobiť dobrý skutok vianočno-novoročný. Ako na to? Ľubovoľný príspevkom môžete poukázať na účet o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: PSS – Vianoce – Nový rok. A my za vaše príspevky nakúpime rodinám v núdzi všetko, čo treba…

Ale, ak máte záujem pomôcť priamo potravinami, nech sa páči. Ako postupovať v tomto prípade sa môžete dočítať TU.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: MIKULÁŠ a VIANOCE 2023: Priebežná informácia o našich predvianočných aktivitách

————————-

Zbehy pri Nitre

Nitrianska mestská časť Klokočina

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds