Švec ku kauze Špeciálna prokuratúra: Takto naložil Čaputovej, Bruselu a aj americkej ambasáde…

Situácia okolo Špeciálnej prokuratúry začína krásne gradovať…

Ale všimnite si, dámy a páni, jednu vec, ktorá potvrdzuje to, čo dlhodobo komunikujeme.

Keď sa do vnútorných vecí SR začne miešať ambasáda USA v Bratislave, do pár hodín sa ohlási aj Zuzana Čaputová a napíše, prečíta alebo povie naučený text, ktorý korešponduje s postojom americkej ambasády. Ďalší dôkaz toho, že Zuzana Čaputová je americká AGENTKA.

A tak je tomu aj v prípade rušenia Špeciálnej prokuratúry. Najprv sa do vnútorných veci SR začala miešať Európska komisia (EK), následne sa ozvala ambasáda USA a hneď potom agentka z Prezidentského paláca a medzi tým, pravdaže niekoľko treťotriednych akože odborníkov, ktorí rapocú to isté, čo EK a americká ambasáda.

Tlak na slovenskú vládu v danej veci sa neuveriteľne stupňuje, ale to je dobre, pretože teraz má Robert Fico možnosť ukázať, že to so slovenskou suverénnou politikou myslí vážne.

Chcem ho aj touto cestou VYZVAŤ, aby tlakom nepodľahol a aby vládna koalícia presadila zrušenie Špeciálnej prokuratúry, ale aj Špecializovaného trestného súdu, pretože sú to dva appendixy na tele slovenskej spravodlivosti a tým pádom, choré prvky na slovenskej scéne, ktoré treba čím skôr vyrezať a spáliť v spaľovni hodnotovej žumpy.

A následne, už o pár mesiacov, sa porátame aj s Čaputovou. Krok za krokom!

Držím palce vláde, aby súčasný tlak ustála a aby v praxi dokázala, že Slovenská republika chce byť suverénnym štátom!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO. Štefan Polačik: EÚ je a ešte len bude zlé miesto pre život. NEVERTE tým, ktorí…

————————-

Zdroj obrázku: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds