Prezidentské voľby 2024: Predsa len dobrá správa pre Slovensko

V prezidentských voľbách kandidoval aj Krisztián Forró, ktorého som počas kampane kritizoval za to, že vedome a cielene rozdeľuje našu slovenskú spoločnosť na Maďarov a tých druhých…

A staval sa do pozície, že občanom Slovenskej republiky maďarskej národnosti väčšinová spoločnosť nerozumie, že ich nepoznáme a podobné bludy.

Som veľmi rád, že občania nášho štátu maďarskej národnosti odmietli, aj v prezidentských voľbách, politiku, ktorú reprezentuje Forró, politiku rozdeľovania spoločnosti na národnostnom princípe.

Dôkazom vyspelosti väčšiny našich spoluobčanov maďarskej národnosti je aj tá skutočnosť, že Forró získal v prezidentských voľbách iba niečo vyše 60-tisíc hlasov, pričom občanov maďarskej národnosti žije na Slovensku viac ako 400-tisíc.

Postoj Slovenského Hnutia Obrody v otázke budovania silnej slovenskej spoločnosti je nemenný a dlhodobo jasný: Slovenská republika je domovom slovenského národa, príslušníkov národnostných menšín a etnických skupín, je domovom každého lojálneho občana nášho štátu slovenského, ktorému podávame ruku na spoluprácu.

A čím skôr si to uvedomia politici typu Forró, tým lepšie pre nich a aj pre našu spoločnú budúcnosť.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.  

————————–

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Stanovisko k výsledkom prvého kola prezidentských volieb

————————–

Zdroj: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds