Róbert Švec: Stanovisko k výsledkom prvého kola prezidentských volieb

Dámy a páni. Musím konštatovať, že väčšina slovenských voličov je nepoučiteľná a dlhodobo volí recyklované hodnotové ZLO.

A nehovorím iba o Korčokovi, týka sa to aj Pellegriniho. 

Predpokladám, že v najbližších dvoch týždňoch sa začne masívna mediálna masáž, najmä zo strany alternatívnych médií, o potrebe voliť tzv. menšie zlo. A budeme opäť doma, tak ako pri každých voľbách. 

Neexistuje menšie a ani väčšie zlo. Zlo je vždy zlo, či už má oblečenú sukňu alebo má nasadené okuliare, alebo je obklopené v politickej reklame slovenských štátnymi vlajkami, aby vyznel jeho údajný štátnicky rozmer slovenský.

Čo konštatovať na záver? Asi TOTO… V našom štáte sa nič nezmení, pokiaľ sa väčšina Slovákov bude riadiť, a to už opakujem po x-krát, teóriou údajného prepadnutého hlasu a menšieho zla, a podľa toho, kto má údajne väčšie šance. 

A čo je na tom najhoršie? Ak by sme ako spoločenstvo aspoň prešľapovali na mieste, ale prepadáme sa čoraz hlbšie do hodnotového bahna, ktoré, ak sa väčšina ľudí na Slovensku včas nespamätá, pohltí náš štát a aj budúce generácie Slovákov. 

Ale aj napriek popísanej objektívnej pravde a krutej realite vám prajem krásnu nedeľu.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————-

Prečítajte si tiež: STANOVISKO Slovenského Hnutia Obrody k voľbám do Európskeho parlamentu 2024

—————————-

Zdroj: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds