PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024: Róbert Švec pokračuje vo volebnej kampani

Dámy a páni. Pokračujeme ďalej! Presne tak, pokračujeme v našej kampani a to až do 20. marca.

Prečo? Pretože nás nezastrašia a ani neumlčia! Niekto sa veľmi obáva toho, že aj v prezidentskej volebnej kampani, tak ako počas volebnej kampane do NR SR, by sme v celoštátnych médiách prezentovali názory a postoje, ktoré sú nepohodlné pre súčasný neslovenský režim – liberálnu demokraciu!

Nech už je alebo bude Pellegriniho oficiálne rozhodnutie vo veci odmietnutia mojej prezidentskej kandidatúry akékoľvek, MY pokračujeme ďalej.

Pokračujeme aj preto, aby sme aj naďalej verejne v kontaktnej kampani s vami, šírili objektívnu pravdu a našu hodnotovú víziu Slovenskej republiky.

Voľby sú iba jedným z nástrojov, ako presadiť správne hodnotové smerovanie nášho štátu slovenského, nie jediným!

Máte záujem podporiť našu kampaň? Ako na to sa dozviete v zdieľanom článku TU.

Váš Róbert Švec.

—————————–

Prečítajte si tiež: PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024: Stanovisko Róberta Šveca k medializovaným informáciám…

—————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds