PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024: Švec zaujal jasný postoj k prvej Slovenskej republike…

Dámy a páni. Neprešlo ani 48 hodín od momentu, kedy som odovzdal podklady na moju prezidentskú kandidatúru a liberálne médiá v súvislosti s mojou osobou už stihli rozohrať mediálnu hru okolo prvej Slovenskej republiky a nášho prvého slovenského prezidenta.

Médiá, ktoré šíria manipulatívnu liberálnu propagandu sa snažia podprahovo navodiť dojem, že hlásiť sa k prvej Slovenskej republike a jej prezidentovi je niečo zlé a negatívne.

A pritom presný opak je pravdou. Je smutné, že takmer všetci kandidáti na prezidenta súčasnej druhej Slovenskej republiky sa tvária, ako keby prvá Slovenská republika a náš prvý prezident neexistovali.

Ak by nevznikol Slovenský štát, územie Slovenska, lepšie povedané to, čo z neho zostalo po tom, ak nám naši susedia ukradli územia na severe a aj na juhu, by bolo rozdelené medzi Nemecko, Poľsko a Maďarsko, a nemusíme mať bujnú fantáziu, aby sme si domysleli, že čo by čakalo náš národ po takomto rozdelení.

A pokiaľ ide o nášho prvého slovenského prezidenta, NIKDY nezradím sám seba a dejinnú objektívnu pravdu a pri každej príležitosti položím k jeho soche veniec v národných farbách ako môj prejav úcty a vďaky. Aj vďaka politike nášho prvého prezidenta mala naša vtedajšia mena koruna slovenská prezývku tatranský dolár.

Mňa ako Slováka a vlastenca zaujíma to, či náš prvý štát slovenský v 20. storočí zachránil a ochránil Slovákov. Odpovedám ÁNO a všetko ostatné je pre mňa sekundárne až nepodstatné.

V tejto súvislosti dávam aj do pozornosti, že sa blíži 85. výročie vzniku Slovenského štátu. Deň slovenskej štátnosti oslávime v nedeľu 10. marca od 16:00 hod. v Panteóne slovenských dejateľov v obci Čakajovce pri Nitre, v ktorom sa nachádza aj socha nášho prvého prezidenta, ku ktorej položíme vence v slovenských národných farbách.

A neexistuje na zemi sila, ktorá by nám v tom zabránila! Pretože: My stojíme stále pevne, ako múry hradné! A stáť aj budeme!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————-

Prečítajte si tiež: PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024: Róbert Švec odovzdal podklady na prezidentskú kandidatúru

—————————-

Zdroj obrázku. SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds