PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024: Stanovisko Róberta Šveca k medializovaným informáciám…

Dámy a páni. Z médií som sa dozvedel, že Peter Pellegrini, predseda NR SR a zároveň aj kandidát na prezidenta SR sa rozhodol neprijať moju prezidentskú kandidatúru.

Dôvodom na jeho zmätočné rozhodnutie, má byť údajne nedostatočný počet podpisov od občanov, pričom som odovzdal vyše 15-tisíc podpisov od občanov, takže zákonnú podmienku som splnil! 

Na vzniknutej situácii ma znepokojujú dve veci…

Prvá: O rozhodnutí predsedu parlamentu ma nikto z NR SR neinformoval, ani telefonicky, ani mailom a podobne. Tak dôležité rozhodnutie sa dozvedám čisto náhodou z médií.

Druhá: Ak je pravdou to, o čom médiá informujú, tak rozhodnutie Pellegriniho považujem za jeho vážny politický prešľap, za jeho politickú objednávku znemožniť mi uchádzať sa o post prezidenta nášho štátu slovenského a o jeho snahu politicky odkrágľovať jeho skutočného politického oponenta, ktorý presadzuje iné hodnotové videnie slovenského sveta. Ale čo čakať od človeka, ktorý je kandidát na prezidenta a zároveň má v rukách aj moc neprijať prezidentskú kandidatúru svojich konkurentov v boji o Prezidentský palác?

Petra Pellegriniho som nikdy nepovažoval za rovného chlapa, ale týmto svojím rozhodnutím klesol na úroveň Čaputovej, Matoviča, Hegera a ďalších politikov, ktorí sa neštítia ničoho, pokiaľ ide o získanie a udržanie si politickej moci.

Peter Pellegrini svojím rozhodnutím vyhlásil vojnu mojej osobe a aj Slovenskému Hnutiu Obrody. Berieme na vedomie.

Chce vojnu, dostane ju!

Váš Róbert Švec.

————————-

Prečítajte si tiež: ŠKANDÁL! Liberálna propaganda má ďalší veľký problém: USA dlhujú Slovensku…

————————-

Okrem toho, že Pellegrini je krivý človek, tak je aj plagiátor. Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds