Projekt Nebuď sviňa: Ekorecidivisti opäť úradovali! Aj pre nich máme pripravenú účinnú liečbu!

Dámy a páni! Pred necelým mesiacom sme vás informovali aj na našej stránke o vyčíňaní ekobanditov na sídlisku v Nitre TU. K udalosti sa dnes opäť vraciame.

Štefan Polačik: Pred necelým mesiacom som sa rozhodol upratať okolie paneláku, v ktorom bývam, pretože som sa nemohol už pozerať na bordel, ktorý tam robia nevychované decká a neprispôsobiví opilci. A tak isto ma nebavilo sledovať ľudí, ako chodia okolo a robia sa, že to nevidia.

Naša reakcia na ekorecidívu!?

Projekt Nebuď sviňa: Necelý mesiac prešiel a bordel je späť! A niekto sa čuduje tomu, že sme náš ekoprojekt pomenovali Nebuď sviňa. Čo s takými ľuďmi? Pobyt v obnovených pracovných táboroch ich vylieči z takého konania! Práca je najlepší liek aj na mentálne neduhy. Zabezpečíme!

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Ekofarizeji radi hovoria o klimatickej zodpovednosti! Ale kvôli peniazom

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na naše ekologické aktivity, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Nebuď sviňa. Ďakujeme, Slováci.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds