SHO: Mentálne ekoznevýhodnené elementy opäť úradovali. Štefan Polačik: Ako svine!

Dámy a páni. Denne chodím ja a ďalšie desiatky ľudí okolo tohto bordelu na sídlisku. Pravidelne na múriku sedia mladí ale aj starí, po ktorých tam zostáva takýto neporiadok. Ohorky, papiere, plechovky a fľaše od alkoholu. Presne, ako svine.

A okoloidúci? Len sucho poznamenajú: „Bože aký bordel.“ A nikto sa toho nechytí. Ale mne to nedalo a tomuto bordelu som sa povenoval cca pol hodinku a hneď to vyzerá lepšie! Čo poviete, kamaráti!?

Ak by som to nepozbieral, opäť by to pracovník firmy, ktorá zabezpečuje kosenie trávy, jednoducho prešiel kosačkou a rozsekal na malé kúsky. Rád by som aj týmto spôsobom inšpiroval vás, dámy a páni. Nestačí pokrútiť hlavou, keď vidíte takýto neporiadok!

Keby každý z nás upratal len kúsok pri svojom dome, upozornil neprispôsobivých a nevychovaných, keď je svedkom toho ako robia neporiadok, žili by sme v krajšom prostredí!

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO + VIDEO. Slovenky a Slováci v Banskej Bystrici: Za tú našu vodu, pôdu a lesy slovenské!

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na naše ekologické aktivity, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Nebuď sviňa. Ďakujeme, Slováci.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds