Projekt Nebuď sviňa: Štefan Polačik podporil občianskych aktivistov v Nitre, pretože vlastenectvo…

Dámy a páni! Máme radi čistotu a poriadok. Tak je to správne, tak to má byť!

A aj preto Štefan Polačik, podpredseda nášho hnutia opäť podporil občiansku iniciatívu Zelená Nitra a v meste pod Zoborom (v mestskej časti Klokočina) spoločne s aktivistami vyčistili to, čo mentálni bezdomovci svojimi skutkami napáchali.

Vlastenectvo má mnohé formy a jednou z nich je aj láska a úcta k prírode. Vážiť si prírodu neznamená len hovoriť o jej čare, kráse a rozmanitosti, ale podstatné je konať a ochraňovať ju.

Pozrite si aj ďalšie aktivity v našom ekologickom projekte TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Anton Ančic: Rozkážeme vetru, dažďu!? Aj tak sa dá!? Ale my v SHO uprednostňujeme…

————————-

Zdroj obrázku: Facebook – Štefan Polačik

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds