SHO: Róbert Švec k udalostiam v slovenskom parlamente: Je to morálny a aj politický…

To, čo sa dnes odohrávalo v slovenskom parlamente bol suterén morálny a aj politický, a zároveň hanbou pre náš štát na svetovej úrovni.

Vyjadrujem znechutenie nad tým, ako sa slovenskí zákonodarcovia správali a aj to, akým spôsobom prejavovali úctu a rešpekt k slovenskej štátnej vlajke, ale aj k vlajke susedného štátu. A o oblievaní vodou už ani nehovorím.

Žiaľ, veľká časť slovenských poslancov skočila na vlnu, ktorú do politiky vniesol Igor Matovič a na tejto vlne sa nechávajú unášať, neuvedomujúc si, že tým dehonestujú náš štát. A mylne sa domnievajú, že sú zaujímaví a získajú politické body. Získajú akurát tak opovrhnutie normálnych ľudí.

Ak hovoríme, že Slovensko potrebuje alternatívu, tak dnešný deň dokázal, že tomu tak je. Ale tú alternatívu nehľadajte v opozičných poslaneckých laviciach.

Všetko zlé, je ale na niečo aj dobré, a možno takéto dni, akým bol aj dnešný, otvoria zodpovedným a rozumným Slovákom oči. Možno…

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Vlastizradná dohoda s USA: Róbert Švec nastavil Ficovi zrkadlo mravné a aj politické!

————————–

Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds