Projekt Staráme sa: Aj Katka z okresu Martin darovala krv. Už po 37-krát

V piatok 31. mája sme zahájili tohtoročnú Letnú vlasteneckú kvapku krvi SHO. Do našej iniciatívy pomoci sa zapojila už aj Katka z okresu Martin.

A okrem iného nám napísala: „Mám za sebou 37. odber. Súťaže sa nepotrebujem zúčastniť, stačí mi ak motivujem ďalších. Odber nebolí a človek má hrejivý pocit na srdci, že ak nemôže inak, pomôže aspoň takto.“

Ďakujeme, Katka. Presne o tom pocite to je. O pocite, že ste nezištne možno zachránili niekomu život. Tak to má byť, tak je to správne.

VÝZVA: Priatelia, darujte krv kdekoľvek na Slovensku a získajte od nás, za fotku z odberu, reklamné predmety SHO. Sme predsa jeden tím, sme Slováci a musíme ťahať za jeden povraz.

Pripojte sa aj vy k ľuďom s dobrým srdcom z Liptova, Močenka, Leopoldova, Poltára, z okresu Rimavská Sobota, Martin, z Prešova a aj Bratislavy, ktorí sa rozhodli aj takouto formou pomáhať.

Fotky z darovania môžete posielať do mailu staramesa@sho.sk. Slováci Slovákom.

Katka z okresu Martin darovala krv už po 37-krát.

Róbert z Bratislavy je borec. Krv daroval už 80-krát.

Pavol Poprocký z okresu Rimavská Sobota daroval krv po 22-krát.

Pavol Skýpala z Poltára daroval krv po 4-krát.

Lenka z Močenka darovala krv po 32-krát.

Krv pravidelne daruje aj Danka Fratričová z Leopoldova. Jej pomoc si všimli aj novinári z časopisu Leopoldov, ktorí fotografiu z darovania krvi uverejnili na titulnej strane februárového vydania.

Ján z Liptova daroval krv už po 16-krát.

Marek daroval krv už po 50-krát.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds