Salvini americkému hercovi: Migrantov si môžete zobrať do Hollywoodu. SHO: Presne tak!

V piatok navštívil loď mimovládky Open Arms plnú migrantov, ktorá kotví neďaleko talianskeho ostrova Lampedusa a nemá povolenie migrantov vyložiť, americký herec Richard Gere, ktorý sa tam bol s migrantmi porozprávať, priniesol im aj trochu jedla a na následnej tlačovej konferencii na Lampeduse vyzval talianskeho ministra vnútra a lídra Ligy Mattea Salviniho, aby prestal démonizovať ľudí a začal prijímať aspoň časť z migrantov zachránených na mori.

To samozrejme takmer ihneď naštartovalo Salviniho, ktorý mu na to odpovedal, citujem: „Ďakujeme tomuto veľkodušnému milionárovi, že vyjadruje znepokojenie o osud migrantov z Open Arms. Môže si ich zobrať do Hollywoodu, vo svojom súkromnom lietadle, všetkých ľudí z lode, a môže sa o nich starať vo svojich vilách. Ďakujeme ti, Richard!“

Salvini mu teda poslal bravúrny odkaz, ktorý sa hádam ani nedal lepšie vyjadriť. No také niečo sa od neho dalo čakať a preto to nie je nič prekvapujúce. Omnoho dôležitejšie je zamyslieť sa nad tým, prečo sa celé toto divadlo udialo. Pretože celá táto udalosť len krásne ilustruje fakt, že snahy o zaplavenie európskeho kontinentu miliónmi migrantov neustali a západná liberálna nadnárodná oligarchia sa stále snaží prostredníctvom svojich služobníčkov z mediálneho a najnovšie už aj hollywoodskeho priestoru zmeniť situáciu ohľadom ako tak pozastavenej migrácie a dosiahnuť opätovne naštartovanie nových migračných vĺn do Európy.

A Richard Gere presne takým služobníčkom je. Gere je totiž známym aktivistom a podporovateľom politiky Hillary Clintonovej, Demokratickej strany a za nimi stojacim Deep Stateom! A keďže je aj známa herecká tvár, bol na daný účel použitý kvôli lepšiemu mediálnemu pokrytiu tejto migračnej propagandy. Aj keď aj sám Gere je už takmer s určitosťou touto propagandou vymytý. Preto sa nemožno čudovať, že sa tento ich hollywoodsky a mediálne známy poskok vybral za migrantmi s cieľom pokúsiť sa posunúť migráciu do ďalšieho stupňa.

Ešte že Taliansku vládne pronárodná vláda, ktorá tvrdo háji záujmy Talianska, vie „koľká bije“ a preto si z podobných oligarchických poskokov robí len žarty.

Autor: Martin Bago

———————————

Prečítajte si tiež: Pašerákov ľudí z pochybných mimovládok pozatvárame …

——————————–

Salvini: „Ďakujeme tomuto veľkodušnému milionárovi, že vyjadruje znepokojenie o osud migrantov z Open Arms. Môže si ich zobrať do Hollywoodu, vo svojom súkromnom lietadle, všetkých ľudí z lode, a môže sa o nich starať vo svojich vilách. Ďakujeme ti, Richard!“

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds