Sociálny projekt SHO: Snažia sa opäť postaviť na nohy. A my im v tom pomôžeme

Žijú skromne, ale určite sa nemajú za čo hanbiť. Život ich doviedol do nezávideniahodnej situácie a, zo začiatku s hanbou, no rozhodli sa nás kontaktovať s prosbou o pomoc. „Vyskúšali“ sme či je ťažko chorá mama s dvomi školákmi hodná pomoci nášho sociálneho projektu.

Priatelia, keď každý mesiac navštevujeme túto rodinu pri Hnúšti, okrem kávy na stole, ktorá nás čaká, vždy sa niečo na dvore deje. Snažia sa sami. Nečakajú na naše balíky pomoci.

A aj na to prihliadame pri zaraďovaní rodín do nášho sociálneho projektu. Aby sa snažili a aby naša pomoc bola len ako barla, ktorá podoprie ich podlomené kolená.

Rodina od Hnúšte je presne taká a my sme radi, že aj jej pomáhame aj vďaka vám, milí prispievatelia. Pretože bez vašej pomoci by sme asi ťažko pomáhali už 9. rok rodinám po celej našej milovanej vlasti.   

————————-

Prečítajte si tiež: Deti sú budúcnosť nášho spoločenstva …

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds