Projekt Staráme sa: Letná vlastenecká kvapka krvi zahájená

Priatelia, nielen potraviny, hygienické potreby, kočíky, plienky či voľnočasové aktivity pre deti sú súčasťou nášho úspešného sociálneho projektu Staráme sa, ale dlhodobo, pravidelne a hlavne nezištne chodievame darovať tú najvzácnejšiu tekutinu na svete, ktorou je nepochybne krv.

Pavol Poprocký, člen predsedníctva občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: „Veľmi ma teší, že už len takto som po 22-krát mohol pomôcť. Ani neviem komu presne pomáham, ale to mi nevadí, pretože ten niekto môže pomôcť v budúcnosti inému človeku v núdzi. Toto je prejav skutočnej solidarity, takto sa naša spoločnosť posunie vpred – formou národnej svornosti. Zároveň som však ešte radšej za to, že moju výzvu takto pomôcť prijal Pavol Skýpala, člen nášho združenia, ktorý bol darovať krv už po štvrtýkrát.“

Krv pravidelne daruje aj členka nášho združenia z mesta Leopoldov Danka Fratričová. Jej pomoc si všimli aj novinári z časopisu Leopoldov, ktorí fotografiu z darovania krvi uverejnili na titulnej strane februárového vydania. 

VÝZVA: Priatelia, darujte krv kdekoľvek na Slovensku a získajte od nás, za fotku z odberu, reklamné predmety SHO. Sme predsa jeden tím, sme Slováci a musíme ťahať za jeden povraz.

Fotky z darovania môžete posielať do mailu staramesa@sho.sk. Slováci Slovákom.

Pavol Poprocký dnes daroval krv už po 22-krát.

Pavol Skýpala dnes daroval krv po 4-krát.

Krv pravidelne daruje aj Danka Fratričová. Jej pomoc si všimli aj novinári z časopisu Leopoldov, ktorí fotografiu z darovania krvi uverejnili na titulnej strane februárového vydania.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds