Čaputová prezidentka a Kiska predseda vlády? Počúvajte nedeľnú diskusiu v Slobodnom vysielači

V nedeľu 2. júna od 16.30 hod. bude hosťom v štúdiu rádia Slobodný vysielač predseda občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody Róbert Švec. Diskutovať bude s Máriom Šušekom z občianskeho združenia Sloboda a priama demokracia.

Debatovať budú o aktuálnych spoločenských otázkach, najmä o komunikácií a možnom spájaní proslovenských síl vzhľadom na výsledky prezidentských volieb a aj volieb do Európskeho parlamentu.

Zámer liberálov je jasný. Vedia, že Kiska by mal problém obhájiť post prezidenta SR a tak chcú jeho, aj keď neustále klesajúcu podporu vo verejnosti, ešte využiť na to, aby v najbližších voľbách do NR SR zamiešal karty a pomohol k tomu, aby vládu zostavovali neprajníci slovenskej slobody a zdravého vývoja v našej vlasti. Cieľ: Okupovať Prezidentský palác a aj post predsedu vlády a tak definitívne zvíťaziť v boji o charakter nášho štátu.

Veď predsa je tak smiešne ľahké presadzovať zvrátené liberálne hodnoty. Stačí tlieskať všetkým nechutnostiam, podporovať všetko, čo sa prieči zdravému rozumu, divne sa obliekať a ste IN. Dostane sa vám mediálnej pozornosti koľko chcete. Finančne vás podporia zahraničné mimovládky, máte všetko. Teda okrem kože na tvári.

Zuzana Čaputová a Andrej Kiska. Tváre zločineckej ideológie liberalizmu.

Je to veľmi ľahká cesta a mnoho mladých ľudí si ju vyberie nie pre to, že by verili všetkým tým liberálnym nezmyslom, ale pre to, že je jednoduchšia.

No skúste bojovať za zdravý rozum. Za normálne hodnoty, akou je napríklad tradičná rodina. Pred pár rokmi nikoho ani len vo sne nenapadlo, že raz budeme musieť bojovať za normálnosť. Nie bojovať za niečo na viac, ale bojovať za zachovanie normálneho stavu. 

Onálepkujú vás ako homofóba, fašistu, nacistu, netolerantného atď. Znepríjemnia vám život v práci aj v súkromí.

To je tá ťažšia cesta. Ťažšia, ale správna! Stačí vydržať a nepoľaviť. My vieme že ideme správnou cestou. Boh nám dáva za pravdu. Príroda nám dáva za pravdu. Aj zdravý rozum nám dáva za pravdu. 

A aj preto je úlohou nás, zodpovedných slovenských vlastencov, zabrániť tomu, aby Kiska na čele slovenskej vlády spolu s Kiskom v sukni v Prezidentskom paláci viedli našu vlasť cestou Holandska, Švédska, Nemecka, Francúzska… V rozpore s našimi tradičnými, zdravými a normálnymi hodnotami.

Uvedomujeme si hroziace nebezpečenstvo a sme pripravení, tak ako aj pred prezidentskými voľbami, na rozhovory a aj prípadnú spoluprácu s každým, kto bude ochotný si sadnúť za jeden stôl a rozprávať sa o spoločnom postupe slovenských vlasteneckých síl. Aby Slovensko slovenským bolo.

Autor: Štefan Polačik

 

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds