Projekt Staráme sa: Nielen potravinová pomoc, ale aj pozitívne medziľudské vzťahy

V Trenčianskych Tepliciach oslávila v utorok mamina Miška svoje narodeniny.

Naša kolegyňa Erika z neďalekého Nového Mesta nad Váhom sa ju preto spoločne s jej chlapcami rozhodla prekvapiť a potešiť úprimnými gratuláciami a spríjemniť jej a jej deťom sviatočný deň.

… a pasívni neostaneme ani my, zvyšok tímu projektu Staráme sa, a preto Miške prajeme hlavne veľa zdravia, šťastia a pokoja v duši, aby sa jej čo najviac darilo. To jej zo srdca prajeme!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Vlastenecká kvapka krvi SHO úspešne pokračuje aj na slovenskom juhu

————————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds