SHO: Trebišov, Prešov a aj Trenčianske Teplice. Pomáhame v každom kúte našej otčiny

Tento týždeň sme pomohli rodinám na východe a aj západe našej vlasti.

V Prešove pomáhame Janke a jej dvom synom a v Trebišove, sme opäť spoločne podali pomocnú ruku Sebastiánovi a jeho mame Lucii.

A Deň matiek sme oslávili aj v Trenčianskych Tepliciach, našou pravidelnou a adresnou pomocou mame Miške, ktorá sama vychováva svoje deti, Alžbetku a Adamka.

Kamaráti. Mesiac máj je v polovici, ale my sa už pomaly, ale isto sa už chystáme na mesiac jún, ktorý je v našom úspešnom projekte Mesiacom detí. A aj preto sme vyhlásili výzvu, ktorou chceme potešiť tých najmenších TU.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Májovú pomoc sme započali na slovenskom juhu a na Kysuciach

————————-

Trebišov

Prešov

Trenčianske Teplice

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds