Projekt Staráme sa: Pomáhame aj na Zemplíne. A našu pomoc sme rozšírili už aj do okresu Revúca

Dámy a páni! Minulý týždeň sme v meste Strážske, aj vďaka našim kolegom, okrem nákupu potravín zabezpečili aj školské pomôcky pre Samka, aby sme mu uľahčili nástup do školy začiatkom septembra. Ak to bude potrebné, nádielku zošitov a písacích pomôcok radi zopakujeme!

A našu pomocnú ruku sme podali aj v okrese Revúca…

Malá VIKTÓRIA: Ahojte, volám sa Vikinka! Som usmievavé 4-ročné dievčatko z okresu Revúca, ktorému skvelý sociálny projekt Staráme sa začína pomáhať. Pevne verím, že mne a mojej maminke Paťke pomôžete dostať sa zo zlej situácie, do ktorej sme sa, aj napriek snahám mojej maminy tomu zabrániť, dostali.

PROJEKT STARÁME SA: Milá, podarená, Vikinka! Projekt Staráme sa je tu hlavne pre teba, pretože si stojíme za tým, že každé dieťa si zaslúži dôstojné detstvo, na ktoré bude v budúcnosti rado spomínať. Sľubujeme, rovnako, ako pri ostatných deťoch z nášho projektu, že vyvinieme čo najväčšie úsilie na to, aby ti zostal úsmev na perách a aby si nám ho mohla, aj prostredníctvom takýchto milých fotiek, stále posielať. Tak prisaháme! 🙂

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Sociálny aktivizmus ľudí Slovenského Hnutia Obrody pokračoval aj cez leto a dovolenky

————————-

Strážske:

Revúca:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds