Projekt Staráme sa: V rodine, ktorej pomáhame zomrel otec 5 detí. A my sa snažíme…

Dámy a páni. Pred zhruba mesiacom sme vás informovali o smutnej správe z rodiny, ktorej pomáhame v prihraničnej obci Slovenské Ďarmoty, okres Veľký Krtíš, kde zomrel pán Milan, otec piatich detí, o ktoré sa sám staral.

Žiaľ, taký je život a ten plynie ďalej. O súrodencov sa momentálne stará najstarší dospelý Kevin so starou mamou. Situácia v rodine je nová a jej členovia sa s ňou učia žiť. Nemajú to ľahké, veď stratili milovaného otca, syna…

Túto ťažkú situáciu sa im snažíme aspoň trochu zmierniť. Či už nákupmi, oblečením alebo dobrými radami, ktoré im pomôžu preklenúť sa cez toto smutné obdobie ich životov.

Ak máte záujem pomôcť aj spomínanej rodine, môžete tak urobiť ľubovoľným finančným príspevkom na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Staráme sa.

Vďaka vám, drahí podporovatelia, môžeme pomáhať aj im. Ďakujeme!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Aj pri meste Hnúšťa sme podali pomocnú ruku

————————-

V hornej časti obrázku je fotografia zo septembrovej pomoci, kedy sme pána Milana stretli naposledy. V dolnej je pomoc z tohto týždňa. Zdroj: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds