Projekt Staráme sa. Začíname pomáhať aj v Dubnici nad Váhom

V utorok 30. apríla sme pomáhali na juhu a aj západe našej vlasti. Navštívili sme rodiny v Hlohovci, Leopoldove, Novom Meste nad Váhom, v obci Alekšince (okres Nitra) a okrese Rimavská Sobota. Do projektu sme zaradili aj novú rodinu v meste Dubnica nad Váhom, ktorej budeme pravidelne pomáhať.

Náš úspešný projekt Staráme sa nie je len o potravinách, drogérii či o šatstve. Je tiež o láske k svojeti, a preto sme sa rozhodli, že 5-detnej rodine v okrese Rimavská Sobota venujeme aj slovenskú vlajku.

Počas nákupu pre rodiny v našom projekte, ktorý sme realizovali v Novom Meste nad Váhom nás oslovila slečna, ktorá ocenila našu prácu a ktorej sa veľmi páči náš projekt a to, akým spôsobom pomáhame rodinám. Po slovách uznania a vďaky do projektu venovala 20 eur. O niekoľko minút, tiež počas nákupu, sa pri nás zastavil mladý pán, a opýtal sa nás, či sme to my, ktorí pravidelne pomáhame sociálne slabým rodinám. Odpovedali sme že áno, a že pomáhame na celom Slovensku, nie iba v Novom Meste nad Váhom. Pán sa veľmi potešil, vytiahol peňaženku a prispel na nákup sumou 10 eur. Ďakujeme. Bol to skvelý pocit, zažiť takéto dve situácie tesne po sebe. Veríme, že karma dobehne jedného dňa každého a my sa tešíme sa na deň, kedy dobehne aj nás.

Ak máte záujem pomôcť aj vy, ľubovoľný finančný príspevok môžete poukázať na číslo účtu Slovenského Hnutia Obrody: SK7665000000000020148117 a do správy pre príjemcu napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme.

Slovenským rodinám pomáhame aj vďaka vašim 2% z daní.

Video z utorka si môžete pozrieť TU.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds