Projekt Staráme sa. Začíname pomáhať ďalšej rodine, aj vďaka vám

Priatelia, prispievatelia, priaznivci, dovoľte nám, aby sme vám oznámili, že do nášho úspešného sociálneho projektu Staráme sa sme od dnešného dňa oficiálne zaradili aj ťažko chorú maminu s 2 školopovinnými deťmi. Rodina býva pri meste Hnúšťa.

Vďaka vašej (nielen finančnej) podpore sa náš projekt rozbieha aj v regiónoch, kde sme doteraz neboli aktívni. Sme nesmierne radi, že spoločne s nami pomáhate postaviť sa na nohy rodinám, na ktoré štandardní politici zvysoka kašlú… Sme radi, že sa nespoliehate na sľuby štandardných politikov, ale priamo, pravidelne, dlhodobo a hlavne inteligentne spolu s nami napĺňate heslo SLOVÁCI SLOVÁKOM!

Budúcnosť nášho spoločenstva sa neukrýva v „nezištnej pomoci“ zvonka, ale ukrýva sa v nás samých a v našej ochote pomáhať si navzájom. Ďakujeme, vám.

Pavol Poprocký, splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa, počas návštevy novej rodiny, ktorú sme zaradili do nášho projektu.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds