Projekt Štúrovci: K dispozícii sú už aj tričká SHO nášho ekologického projektu Nebuď sviňa

Dámy a páni. K dlhoročným úspešným projektom nášho hnutia: Právo Národa, Nebuď sviňa a Staráme sa, pribudol nový projekt s názvom Štúrovci.

Už dlhšiu dobu nás žiadate o oblečenie so symbolikou novodobých štúrovcov, aby ste aj vy mohli verejne deklarovať, že stojíte na strane zdravého rozumu, že stojíte na strane Slovenského Hnutia Obrody, bojovníkov za silné a sebavedomé Slovensko.

Drahé Slovenky, milí Slováci! Pokračujeme v nasadenom tempe a ako sme sľúbili, prichádzame s ďalším tričkom z našej dielne. Tentokrát ide o tričko nášho úspešného ekologického projektu Nebuď sviňa, prostredníctvom ktorého, v rámci nášho voľného času, vyvíjame rôzne ekoaktivity a ekoosvetu v spoločnosti.

Viac sa o projekte Nebuď sviňa dozviete TU.

A ako môžete získať toto jedinečné tričko a pomôcť tak dobrej veci? Jednoducho. Ak sa rozhodnete finančne podporiť naše aktivity, my vám ako poďakovanie za vaše správne rozhodnutie pošleme spomínané tričko.

Postupujte podľa tohto jednoduchého návodu. Na číslo účtu nášho občianskeho združenia SK76 6500 0000 0000 2014 8117 odošlite Váš dobrovoľný príspevok v hodnote aspoň 15 eur a do poznámky napíšete: DAR, dámske / pánske tričko PNS, veľkosť trička, telefónne číslo, poštovú adresu, na ktorú Vám propagačný materiál pošleme.

Po pripísaní Vášho dobrovoľného príspevku Vám bude vybraný propagačný materiál poslaný a doručený prostredníctvom Slovenskej pošty.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nášho mailu sho@sho.sk

Sme (projekt) Štúrovci. Novodobí bojovníci za silné a sebavedomé Slovensko!

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Rozbehli sme projekt Štúrovci. Príde, bo prísť musí! Deň slovenskej obnovy

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na naše ekologické aktivity, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Nebuď sviňa. Ďakujeme, Slováci.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds