Projekt Štúrovci: K dispozícii sú už aj tričká SHO pre naše devy slovenské

Dámy a páni. K dlhoročným úspešným projektom nášho hnutia: Právo Národa, Nebuď sviňa a Staráme sa, pribudol nový projekt s názvom Štúrovci.

Už dlhšiu dobu nás žiadate o oblečenie so symbolikou novodobých štúrovcov, aby ste aj vy mohli verejne deklarovať, že stojíte na strane zdravého rozumu, že stojíte na strane Slovenského Hnutia Obrody, bojovníkov za silné a sebavedomé Slovensko.

Pripravili sme pre vás ďalšie tričko so symbolikou Slovenského Hnutia Obrody. Tentokrát pre naše devy slovenské. Ako ho môžete získať? Jednoducho. Ak sa rozhodnete finančne podporiť naše aktivity, my vám ako poďakovanie za vaše správne rozhodnutie pošleme spomínané tričko.

Postupujte podľa tohto jednoduchého návodu:

Na číslo účtu nášho občianskeho združenia SK76 6500 0000 0000 2014 8117 odošlite váš dobrovoľný príspevok v hodnote aspoň 15 eur a do správy pre príjemcu napíšete: DAR, dámske tričko SHO, veľkosť trička, telefónne číslo, poštovú adresu, na ktorú vám propagačný materiál pošleme.

Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám bude vybraný propagačný materiál poslaný a doručený prostredníctvom Slovenskej pošty.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nášho mailu sho@sho.sk.

Sme (projekt) Štúrovci. Novodobí bojovníci za silné a sebavedomé Slovensko! Ďakujeme vám za vašu podporu a dôveru. Slováci Slovákom.

—————————

Objednajte si tiež: Nálepky STOP MATOVIČ NA SLOVENSKU do každej domácnosti. SHO: A ulice budú naše!

—————————

 

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Skýpala: Cesta k slobode? Tá sa ukrýva v dobrovoľnosti. Ale v tej skutočnej!

————————

Devy naše slovenské sú krásne. Ale v tričku SHO budú ešte krajšie. 🙂 Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds